Wiadomości

  • 4 września 2021
  • wyświetleń: 2618

Zoodoptuj.pl wspomogło fundację "Mam kota na punkcie psa"

Fundacja "Mam Kota na punkcie Psa" z Czechowic-Dziedzic odebrała paletę karmy wartą blisko 2000 PLN od Zoodoptuj.pl z Andrychowa. To jeden z elementów ogólnopolskiej akcji Fundacji Zoodoptuj -
#ZoodoptujMobilizuje, która za cel stawia sobie chociaż w niewielkim stopniu wesprzeć schroniska w najgorszym możliwym czasie w roku - na jesień i zimę.

Zaadoptuj.PL wspomogło fundację "Mam kota na punkcie psa"
Zaadoptuj.PL wspomogło fundację "Mam kota na punkcie psa" · fot. Fundacja "Mam kota na punkcie psa"


W zestawie pojawiły się przede wszystkim specjalnie dobrane karmy specjalistycznych marek - suche i mokre. W efekcie, do fundacji "Mam Kota na punkcie Psa" trafiły karmy dobrej jakości, czyli to, czego potrzebę zadeklarowała placówka.

Loading...


Tymczasem, przed Fundacją Zoodoptuj wciąż niemal 20 kolejnych placówek w całej Polsce w ramach akcji, na które przeznaczone będą środki w wysokości minimum 1 000 PLN na każde z potrzebujących miejsc. Akcja finansowana jest ze środków własnych fundacji.

Zaadoptuj.PL wspomogło fundację "Mam kota na punkcie psa"
Zaadoptuj.PL wspomogło fundację "Mam kota na punkcie psa" · fot. Materiały prasowe


Pierwszoplanowym i nadrzędnym celem akcji jest mobilizacja lokalnej społeczności do pomocy schroniskom i pokazanie, że pomaganie nie jest trudne, a może dostarczyć wiele satysfakcji! Bezdomne zwierzęta potrzebują szeregu artykułów, do których dostęp często jest utrudniony. Więcej informacji o akcji można znaleźć tutaj.

mp / czecho.pl

źródło: materiały prasowe

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.