Wiadomości

  • 17 września 2021
  • wyświetleń: 2508

Na ul. Klonowej "coś drgnęło". Wykonawca poprawił stan drogi

W miniony poniedziałek, 13 września, w artykule "Mieszkańcy czekają na odtworzenia dróg. Co dalej z inwestycją?" informowaliśmy Was o braku odtworzenia nawierzchni dróg po budowie kanalizacji sanitarnej. Jak informują nas mieszkańcy ulicy Klonowej w Czechowicach Południowych, wykonawca inwestycji poprawił stan drogi.

Na ul. Klonowej "coś drgnęło". Wykonawca utwardził drogę
Na ul. Klonowej "coś drgnęło". Wykonawca poprawił stan drogi · fot. Nadesłane przez czytelnika / Dariusz


Przypomnijmy, jak informowaliśmy w poniedziałek, do naszej redakcji zgłosili się mieszkańcy południowej części Czechowic-Dziedzic, w tym ulicy Klonowej, gdzie od wiosny trwają prace nad wykonaniem kanalizacji oraz nowej nawierzchni. - Od tamtej pory mieszkańcy borykają się ze sporymi utrudnieniami. Po częściowym ukończeniu kanalizacji zaczęto przygotowania pod asfalt. Jednak szybko okazało się, że wykonawca ma problem z władzami gminy, co do inwestycji. Mieszkańcy ucierpieli na tym najbardziej, bo nie ma przejazdu dla zwykłych samochodów osobowych, jest nawet problem z wyjazdem z posesji - informował pan Dariusz.

Ulica Klonowa po intensywnych opadach deszczu - 31.08.2021
Ulica Klonowa po intensywnych opadach deszczu - 31.08.2021 · fot. Nadesłane przez czytelnika / Dariusz


Dziś pan Dariusz poinformował naszą redakcję, że wykonawca inwestycji poprawił jakość drogi. - Po publikacji artykułu o stanie dróg, a zwłaszcza ul. Klonowej, oraz rozmowie z burmistrzem coś drgnęło. Wbrew wypowiedzi pana burmistrza, mimo niesprzyjających warunków atmosferycznych, udało się zmusić wykonawcę do poprawy stanu drogi, która była w opłakanym stanie - poinformował nas mieszkaniec ulicy Klonowej.

mp / czecho.pl

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.