czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 19 lutego 2022
  • 23 lutego 2022
  • wyświetleń: 5304

Budowa miejsc parkingowych przy ul. Szkolnej. Będą utrudnienia

Rusza zapowiadana budowa nowych miejsc parkingowych wraz z przebudową chodnika w ciągu drogi powiatowej - ul. Szkolnej w Czechowicach-Dziedzicach. Jak informuje Zarząd Dróg Powiatowych w Bielsku-Białej, kierowcy będą musieli liczyć się z utrudnieniami w miejscu przeprowadzania inwestycji.

Reklama

Będą nowe miejsca parkingowe przy ul. Szkolnej. Ogłoszono przetarg
Ul. Szkolna w Czechowicach-Dziedzicach - zdj. ilustracyjne · fot. Google Street View


Przypomnijmy, jak informowaliśmy w tym artykule, przy ul. Szkolnej, według ogłoszenia o przetargu powstanie 16 nowych, prostopadłych miejsc postojowych, w tym 2 dla osób niepełnosprawnych, które zostaną wybudowane w rejonie skrzyżowania z ulicą Krzanowskiego. Inwestycja obejmuje budowę miejsc postojowych oraz chodnika wraz z bezpiecznikiem przylegającym do miejsc postojowych. Nowe miejsca postojowe zaprojektowano w miejscu istniejącej powierzchni utwardzonej i chodnika.

Jak informuje Zarząd Dróg Powiatowych w Bielsku-Białej, od środy, 23 lutego przystąpi on do realizacji inwestycji. W związku z powyższym zostanie wprowadzona tymczasowa organizacja ruchu i mogą wystąpić czasowe utrudnienia w ruchu. Planowany termin zakończenia robót to maj 2022 roku.

mp / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.