czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 9 marca 2022
  • 22 marca 2022
  • wyświetleń: 9521

Za nami koncert "Solidarni z Ukrainą" w czechowickim MDK

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "MDK" podaj

5887,83 zł na rzecz uchodźców i ofiar wojny w Ukrainie udało się zebrać podczas koncertu "Solidarni z Ukrainą", który odbył się w minioną niedzielę, 20 marca w czechowickim MDK. Już wkrótce na naszym portalu fotorelacja z wydarzenia.

Reklama

Eclipse Band podczas koncertu "GraMY doBBro dla Ukrainy" w Bielskim Centrum Kultury
Eclipse Band podczas koncertu "GraMY doBBro dla Ukrainy" w Bielskim Centrum Kultury · fot. Lucjusz Cykarski / BCK


Koncert rozpoczął się o godzinie 15.00, a zakończył - o 21.00. Wydarzenie było podzielone na trzy dwugodzinne bloki. Wystąpili m.in.: Chór Moniuszko, CTM Movimento, Eclipse Band, grupa perkusyjna Walimy w Kocioł, Hendons, Jakub Bejda, Jerzy Żak z zaproszonymi gośćmi, Kuba Bergel, Maja Zamłyńska, Piotr Maga, Robert Szewczuga, solistki zespołu Kontrasty, Stonehenge & Cailins, TakJakTeraz, Włóczykije, The Djangos" oraz zaproszeni goście i artyści z Ukrainy.

- Koncert "Solidarni z Ukrainą" skończył się już kilka godzin temu, a my właśnie podliczyliśmy i podsumowaliśmy zbiórkę "Muzycy dla Ukrainy". Udało się nam zebrać 5887,83 zł. Kwota ta zostanie przekazana organizacjom pozarządowym, które bezpośrednio pomagają ofiarom i uchodźcom z Ukrainy. Wszystkim, którzy przyczynili się do naszej akcji, czyli wolontariuszom, artystom, organizatorom, obsłudze technicznej i wspaniałej publiczności BARDZO DZIĘKUJEMY!!!! - napisali w poniedziałek organizatorzy koncertu w mediach społecznościowych.

mp / czecho.pl

źródło: MDK Czechowice-Dziedzice

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Solidarni z Ukrainą

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Solidarni z Ukrainą" podaj