Reklama

Wiadomości

  • 11 maja 2022
  • wyświetleń: 7713

[FOTO] Za nami gminne zawody w udzielaniu pierwszej pomocy

Pod dwóch latach przerwy na terenie Centrum Edukacji Ekologicznej w Czechowicach-Dziedzicach odbyły się zawody w udzielaniu pierwszej pomocy. Wzięły w nich udział pięcioosobowe zespoły szkolne z terenu naszej gminy.

Gminne zawody z udzielania pierwszej pomocy - 9.05.2022 · fot. GR PCK Czechowice-Dziedzice


W zawodach wzięły udział reprezentacje Katolickiej Szkoły Podstawowej, Szkoły Podstawowej nr 4, Szkoły Podstawowej nr 5, a także Młodzieżowych Grup Pożarniczych z OSP Czechowice i OSP Dziedzice. Zespoły miały pięć punktów zadaniowych oraz jedno stanowisko, gdzie musiały wykazać się wiedzą teoretyczną, rozwiązując test.

- Wszystkie drużyny spisały się na medal, bardzo dobrze poradziły sobie z zadaniami. Komisja sędziowska miała trudne zadanie i po naradzie postanowiła przydzielić wszystkim zespołom równorzędne miejsce, nie wyłaniając zwycięzcy - poinformowali organizatorzy wydarzenia z Grupy Ratownictwa PCK Czechowice-Dziedzice.

Każda drużyna otrzymała pamiątkową statuetkę. Natomiast zawodnicy biorący udział w zawodach otrzymali indywidualne nagrody, które zostały zakupione dzięki wsparciu Urzędu Miejskiego w Czechowicach-Dziedzicach.

mp / czecho.pl

źródło: Grupa Ratownictwa PCK Czechowice-Dziedzice

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.