Wiadomości

  • 12 kwietnia 2023
  • 21 kwietnia 2023
  • wyświetleń: 8580

[FOTO] Remontują przejazd kolejowy na ul. Drzymały. Utrudnienia!

Przejazd kolejowo-drogowy na ulicy Drzymały w Czechowicach-Dziedzicach (bocznica PG Silesia) doczekał się remontu. W związku z przeprowadzaniem inwestycji droga była nieprzejezdna w weekend 15 i 16 kwietnia. Obecnie kierowcy nadal muszą spodziewać się utrudnień w ruchu.

Przejazd kolejowo-drogowy na ul. Drzymały - 20.04.2023
Przejazd kolejowo-drogowy na ul. Drzymały - 20.04.2023 · fot. wpk


Jak informował wykonawca prac remontowych, całkowite zamknięcie przejazdu ulicą Drzymały w miejscu skrzyżowania drogi z bocznicą kolejową nastąpiło o godzinie 12.00 w sobotę, 15 kwietnia i według planów potrwało 24 godziny. W tym czasie dla samochodów poprowadzony był objazd ulicami Traugutta, Węglową, do Górniczej. Autobusy PKM nie obsługiwały kilku przystanków linii nr 9.

Przejazd kolejowo-drogowy na ul. Drzymały w Czechowicach-Dziedzicach - 12.04.2023 · fot. wpk / czecho.pl


W związku z kontynuacją prac na ulicy Drzymały będą pojawiać się utrudnienia polegające na tzw. połówkowym zamykaniu jezdni (ruch wahadłowy) - tak było m.in. w czwartek, 20 kwietnia. W tym czasie ulica i przejazd kolejowy są jednak przejezdne.

mp / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.