Rozrywka

  • 20 grudnia 2015
  • 23 grudnia 2015
  • wyświetleń: 2698

Świąteczne zakupy w Starej Kablowni

T-shirt, skarpetki, a może ciepła czapka? Okres przedświąteczny to czas, w którym szukamy idealnych prezentów dla naszych bliskich. W Starej Kablowni znajdziecie wszystko, czego potrzebujecie.

W grudniu rozpoczynają się intensywne poszukiwania świątecznych prezentów. Dlatego najlepiej zacząć od zaplanowania swoich zakupów. Przed świętami najwięcej czasu tracimy na dojazdach do wielkich galerii handlowych oraz staniu w długich kolejkach. Stara Kablownia zapewni komfort zakupów, uwolni od tłumów, gwarantując wygodę i duży wybór asortymentu. Już dziś warto zaplanować zarówno podróż, jak i same poszukiwania prezentów.

Strefa modowa w Starej Kablowni oferuje wiele propozycji dla wszystkich fanów najnowszych modowych trendów. W House, Cropp i Sinsay znajdziecie najmodniejsze młodzieżowe kreacje. Oferta Mohito i Reserved zaspokoi potrzeby osób, które celują w modę klasyczną, elegancką i tą nadającą się na co dzień. Po piękne sukienki idealne na sylwestrowe zabawy należy zajrzeć do Styl Studio VENA. Bogactwo pastelowych kolorów w Delie na pewno oczaruje nie jedną z pań. Ganti gwarantuje duży wybór galanterii skórzanej, torebki, rękawiczki, paski, portfele, to idealne świąteczne pomysły dla każdego. Natomiast szeroki wybór bielizny na każdą okazję można znaleźć w Change Lingerie.

Wyposażenie domu? W JYSK i Media Expert na pewno znajdzie się wiele przydatnych gadżetów. Na poszukiwaczy dobrych książek czeka szeroka oferta księgarni Matras. Wyjątkowych kosmetyków należy szukać nie tylko w Rossmanie, ale i w Perfumerie Sinatra oraz w Przystanku Zdrowia i Urody.

Szeroki wybór stałego asortymentu w Starej Kablowni dopełniają wyjątkowe stoiska. Można tam znaleźć świąteczne ozdoby, dzięki którym wigilijny stół na długo pozostanie w pamięci wszystkich gości. Nie zabraknie też eleganckiej biżuterii oraz zabawek, nie tylko dla najmłodszych.

Zapraszamy na świąteczne zakupy do Starej Kablowni - zawsze wygodnie i bez tłumów!

Stara Kablownia
Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Stara Kablownia" podaj

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Stara Kablownia

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Stara Kablownia" podaj