Wiadomości

  • 14 października 2016
  • 16 października 2016
  • wyświetleń: 7170

Jesienny pokaz kotów rasowych w Starej Kablowni

Za nami:

"Szare, bure, obydwa...", a także wszystkie najpiękniejsze i nietypowe rasowe koty będzie można oglądać i podziwiać podczas Jesiennego Pokazu Kotów Rasowych w Starej Kablowni, który przygotowuje sklep zoologiczny ZOOMAX.

kot, kotek, kocur
W Starej Kablowni będzie można oglądać koty. · fot. czecho.pl


W niedzielę, 16 października Centrum Handlowe Stara Kablownia zostanie przejęte przez wyjątkowe kociaki. Pokaz będzie niezwykle ciekawym wydarzeniem, gdyż zaprezentowane zostanie ponad trzydzieści kotów różnych ras oraz odbędą się wybory tego najpiękniejszego, wyjątkowego zwycięzcy konkursu.

Od 13.00 do 19.00 poza samym pokazem, wszyscy odwiedzający będą mogli skorzystać ze stoisk promocyjnych, na których przygotowane zostaną upominki i gratisy oraz wiele konkursów dla dzieci.

Ulubieńcy Internetu, słodkie śpiochy i rozbrykane kocury - poświęcone im wydarzenie będzie nie tylko ciekawą lekcją o zwierzakach, ale również dostarczy wielu emocji i radości wszystkim odwiedzającym. Niezależnie od rasy i wyglądu, każdy kociak kryje w sobie ujmujący i nieprzewidywalny charakter, więc tym bardziej na wszystkich odwiedzających czeka mnóstwo atrakcji.

BM / czecho.pl

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Stara Kablownia" podaj

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Stara Kablownia

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Stara Kablownia" podaj