czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Rozrywka

  • 8 września 2016
  • 11 września 2016
  • wyświetleń: 2729

Radosny Weekend Skrzata w Starej Kablowni

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Stara Kablownia" podaj

Za nami:

Wesołe dźwięki zabawy, śmiech dzieciaków i mnóstwo atrakcji - najbliższy Weekend Skrzata zapowiada się emocjonująco. Początek września to dla dzieciaków powrót do obowiązków szkolnych, ale żeby osłodzić im nieco wrześniowe trudy, Sala Zabaw Radocha z Pszczyny wspólnie ze Starą Kablownią przygotowała dwa dni pełne rozrywki.

Reklama

10 oraz 11 września w godzinach 15.00-19.00 dzieci wspólnie ze Skrzatem Szpulkiem odkryją zabawy, jakich jeszcze nie znają. Malowanie twarzy, zagadki, kolorowy zawrót głowy to tylko przedsmak całego programu. Wspólnie zajmą się tworzeniem oryginalnej sztuki użytkowej w Kombinatorni. Nauczą się jak modelować i tworzyć niezwykłe kształty z balonów. Zatańczą w kowbojskim stylu oraz zwiedzą obce galaktyki. To będzie prawdziwa zabawa nie z tej ziemi!

Czerwony dywan będzie czekał na specjalną galę przygotowaną dla najmłodszych gwiazd - uczestników Weekendu Skrzata, a zaginiony skarb już nie może się doczekać na morską wyprawę dzieciaków. Może uda się go odnaleźć? Po wszystkim dzieci zgłębią tajniki świata zwierząt i wspólnie zabawią się w konkursach z nagrodami!

- Pamiętajcie o kuponach, na których dzieci kolekcjonują naklejki otrzymane podczas poprzednich weekendów - za każde kolejne trzy naklejki (trzy kolejne miesiące uczestnictwa w zajęciach) otrzymają nagrody - przypominają organizatorzy. - Macie ochotę na Radochę ze Skrzatem Szpulkiem? Odwiedźcie Centrum Handlowe Stara Kablownia, już 10 i 11 września - zachęcają.

Radosny Weekend Skrzata w Starej Kablowni

BM / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Stara Kablownia

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Stara Kablownia" podaj