Rozrywka

  • 14 czerwca 2023
  • 25 czerwca 2023
  • wyświetleń: 2552

V Edycja Festiwalu POLEKU slow life po naszymu

Za nami:

Stowarzyszenie LGD "Ziemia Pszczyńska" zaprasza Państwa do udziału w V Edycji Festiwalu POLEKU slow life po naszymu! Tegoroczna edycja odbędzie się w niedzielę 25 czerwca na terenie Skansenu Zagroda Wsi Pszczyńskiej w Pszczynie. Festiwal potrwa w godzinach 14.00 - 20.00.

Festiwal POLEKU - slow life po naszymu w pszczyńskim Skansenie
Festiwal POLEKU - slow life po naszymu w pszczyńskim Skansenie · fot. Poleku - slow life po naszymu


ProgramAnimacje i warsztaty: stoiska zielarskie, animacje kosmetyczne, ekologiczne, pszczelarskie, ogrodnicze, rękodzielnicze i budowania domków dla owadów, gry i zabawy dla najmłodszych.

Koncerty:

  • 16.45 - Koziguar
  • 19.00 - Sławek Krzanowski z zespołem.


Gra terenowa: podczas festiwalu rozdamy Państwu formularze z pytaniami - pierwsze 10 osób/grup, które udzieli najwięcej prawidłowych odpowiedzi otrzyma nagrody na scenie festiwalu przed godz. 19.00!

Festiwal POLEKU - slow life po naszymu w pszczyńskim Skansenie - 06.2022
Festiwal POLEKU warsztaty zielarskie - 06.2022 · fot. Poleku - slow life po naszymu


Lunch w skansenie: podczas festiwalu mieszkańcy obszaru działania LGD "Ziemia Pszczyńska" mogą wziąć udział w wydarzeniu Lunch w Skansenie podczas V Edycji Festiwalu POLEKU slow life po naszymu!

Lunch w Skansenie polega na wspólnej biesiadzie przy małym poczęstunku przygotowanym przez lokalnych gastronomów. W tym roku będą to pożywny jogurt z crunchy i lemoniada! Wydarzenie rozpocznie się o godz. 14.00 na terenie Skansenu Zagroda Wsi Pszczyńskiej! Lunche będą wydawane do godz.15.00.

UWAGA: Liczba miejsc ograniczona - w wydarzeniu (lunchu w skansenie) weźmie udział tylko 100 osób, według kolejności zgłoszeń! Wstęp na pozostałe wydarzenia towarzyszące otwarty - do wysokości max. liczby osób w ramach imprezy niemasowej.

Lunch w skansenie
Lunch w skansenie · fot. Poleku - slow life po naszymu


Ponadto w wydarzeniu mogą wziąć udział TYLKO mieszkańcy obszaru działania LGD "Ziemia Pszczyńska", tj. gmin: Ornontowice, Orzesze, Wyry, Kobiór, Miedźna, Bieruń, Bojszowy, Goczałkowice-Zdrój, Suszec, Pawłowice, obszar wiejski Pszczyny (tj. z wyłączeniem miasta Pszczyna).

Zgłoszenie polega na wypełnieniu formularza zgłoszeniowego i przesłania go do dnia 19 czerwca (do godz. 23.59). Zgłoszenie należy nadesłać poprzez formularz rejestracyjny zawarty pod linkiem TUTAJ. Zgłoszenia wysłane po terminie nie będą brane pod uwagę.

Wszelkie regulaminy i klauzule informacyjne znajdą Państwo w plikach do pobrania na stronie LGD Ziemia Pszczyńska - kliknij w link.

Zabierzcie ze sobą koc, dobry humor i przyjdźcie do Skansenu spędzić czas w rytmie SLOW!

poleku

ar / czecho.pl

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Skansen - Zagroda Wsi Pszczyńskiej" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Skansen - Zagroda Wsi Pszczyńskiej

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Skansen - Zagroda Wsi Pszczyńskiej" podaj