czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 1 września 2015
  • 5 września 2015
  • wyświetleń: 1335

Nadwiślański Rajd Przygodowy w SK

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Stara Kablownia" podaj

Za nami:

Spryt, kreatywność i umiejętność logicznego myślenia - to wszystko czego trzeba, żeby wziąć udział w wielkiej przygodzie. Nadwiślański Rajd Przygodowy to zabawa, która skierowana jest nie tylko do biegaczy, ale również do miłośników pieszych wycieczek.

Centrum Handlowe Stara Kablownia wraz z organizatorami rajdu zapraszają do wspólnej zabawy. Już w sobotę, 5 września, na terenie Czechowic-Dziedzic ruszy eskapada poszukiwaczy przygód. Uczestnicy ubiegłorocznej edycji z ogromnym zapałem wspominają zabawę. Jest to wyjątkowa okazja do spędzenia czasu w gronie bliskich, poznania pięknego czechowickiego regionu, jak również możliwość wygrania fantastycznych nagród!

Bez względu na to czy uczestnicy są fanami pieszych wędrówek, zapalonymi biegaczami czy też rowerzystami, znajdą trasę specjalnie dla siebie. Dwuosobowe drużyny zmierzą się na trasie, podczas której ich zadaniem będzie zebranie poszczególnych punktów kontrolnych. Ale to nie koniec atrakcji. Niektóre z punktów będą wymagały od graczy nie tylko sprawności fizycznej, ale przede wszystkim sprytu.

Cała zabawa rozpocznie się od rozdania map, których analiza będzie rzeczą najważniejszą. Od tego elementu zależeć będą wyniki gry. Wyznaczenie optymalnej trasy nie tylko może skrócić czas, ale również zwiększyć liczbę punktów w klasyfikacji końcowej. Skoro klasyfikacja to i nagrody! Podobnie, jak w ubiegłym roku, uroczyste wręczenie nagród będzie miało miejsce na terenie Starej Kablowni. Tam czekać będą również zadania specjalne - kręgle, czyli sprawdzian z celności.

Jakie zadania będą czekały na uczestników w tym roku? Gdzie będzie przebiegała trasa rajdu? Odpowiedź już 5 września!

Stara Kablownia

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Stara Kablownia

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Stara Kablownia" podaj