czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama - billboard wiadomości

Wiadomości

  • 16 września 2015
  • 19 września 2015
  • wyświetleń: 3246

Zlot pojazdów zabytkowych w SK

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Stara Kablownia" podaj

Za nami:

Piękne samochody i ukryte w nich historie, czyli coś dla prawdziwych fanów czterech kółek! Stara Kablownia zaprasza na zlot pojazdów zabytkowych Towarzystwa Motoryzacyjnego "Zabytek" ze Strumienia.

Już w sobotę, 19 września do Czechowic-Dziedzic zawitają niezwykłe pojazdy. Do miasta wjadą już o godzinie 14.15, natomiast pod Starą Kablownią zatrzymają się o godzinie 15.00. Będzie to idealna okazja, aby z bliska przyjrzeć tym kultowym wehikułom, a także spróbować swoich sił w nieco nowszych propozycjach uzbrojonych w konie mechaniczne.

Podczas spotkania przygotowano wiele atrakcji. Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego przy pomocy odpowiedniego symulatora zaprezentuje sposoby radzenia sobie podczas dachowania. Dla poszukiwaczy mniej ekstremalnych doznań przygotowanych będzie również symulator jazdy klasycznej.

Nie zabraknie konkursów z nagrodami i zawodów dla śmiałków. W programie przewidziane zostały turnieje na trolejach, dzięki którym żaden poślizg nie będzie już wyzwaniem, a także turniej jazdy w alkogoglach. Będzie to nie tylko okazja do świetniej zabawy, ale przede wszystkim możliwość przekonania się na własnej skórze czym grozi jazda pod wpływem alkoholu. Na tym nie koniec atrakcji. Koordynację wśród kierowców usprawnią zawody z "talerzem stewarta".

Wyśmienita zabawa, wspaniałe pojazdy, a przy tym niezliczona ilość praktycznych informacji to nie lada gratka dla fanów motoryzacji oraz tych, którzy ciekawi są nowych doznań. Na podwieczorek degustacje i liczne niespodzianki - to wszystko i jeszcze więcej czeka na gości w Starej Kablowni w sobotę, 19 września w godzinach 15.00-18.00.

Stara Kablownia

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Stara Kablownia

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Stara Kablownia" podaj