czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama - billboard wiadomości

Wiadomości

  • 8 kwietnia 2016
  • wyświetleń: 2258

Noc zakupów w Sarnim Stoku

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Sarni Stok" podaj

Za nami:

Centrum Handlowe Sarni Stok zaprasza na Noc Zakupów, podczas której na klientów czekać będą specjalne rabaty nawet do 50%! Warto skorzystać z okazji i zakupić taniej ubrania i dodatki z najnowszych wiosennych kolekcji sklepów CH Sarni Stok.

SarniStok
Noc zakupów w Sarnim Stoku · fot. CH Sarni Stok


Rabaty obowiązywać będą w godzinach 19:00 - 23:00, a za zakupy zapłacone kartą podarunkową Sarni Stok przewidziano nagrodę gwarantowaną - selfie stick.

Aby otrzymać modny gadżet należy zakupić lub zasilić jednorazowo kartę podarunkową Sarni Stok na kwotę 150 zł, lub dokonać zakupów podczas akcji na kwotę 150 zł płacąc za nie kartą podarunkową Sarni Stok. Następnie należy zgłosić się do punktu konkursowego, zlokalizowanego w strefie wejścia głównego i zarejestrować paragony.

Dodatkowo dla wielbicieli selfie przygotowano konkurs #SelfieStok na Facebooku! Do wygrania jest karta podarunkowa Sarni Stok o wartości 500zł i zestawy nagród od sklepów CH Sarni Stok o łącznej wartości 900zł.

Oferta specjalna na zakupy i  usługi dostępna będzie zarówno w sklepach, punktach gastronomicznych, jak i na stoiskach. O rabatach informować będą klientów plakaty umieszczone w witrynach sklepowych oraz ulotki. Więcej informacji na stronie www.sarnistok.pl oraz facebook.com/sarnistok.

noc zakupów sarni stok

ab / czecho.pl

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Sarni Stok

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Sarni Stok" podaj