czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama - billboard wiadomości

Wiadomości

  • 29 marca 2018
  • wyświetleń: 4450

[ZDJĘCIA] Samorządowcy z wizytą u Czarnej Madonny

Samorządowcy powiatu bielskiego 22 marca na czele z ze starostą bielskim Andrzejem Płonką i przewodniczącym Rady Powiatu Janem Borowskim, pracownicy Starostwa Powiatowego, wójtowie, burmistrzowie, radni miast i gmin powiatu bielskiego przyjechali, by podziękować za miniony rok i zawierzyć wszystkie sprawy Pani Jasnogórskiej.

Samorządowcy z wizytą u Czarnej Madonny - 22.03.2018 · fot. Biuro Prasowe Jasnej Góry


Dziękowano za wiarę, za rodziny, za Polskę, za dokonania Małej Ojczyzny. Proszono o opiekę w sprawach trudnych, umocnienie duchowe i niestrudzone siły do dalszej pracy na rzecz wspólnot lokalnych.

Modlono się także za rodziny, sprawy osobiste oraz w intencji zmarłych samorządowców.

Mszy świętej dla pielgrzymów przed Cudownym Obrazem Matki Bożej przewodniczył ks. Andrzej Chruszcz z diecezji bielsko-żywieckiej, który w homilii przypomniał przedstawicielom samorządu, że przybywają na Jasną Górę w roku szczególnym, w 100-lecie odzyskania Niepodległości Ojczyzny.

Ks. A. Chruszcz zaakcentował: - Miłość Ojczyzny, to dbanie o jej rozwój, o dobrobyt. Jej obrona, to coś więcej aniżeli polityka. Ojczyzna to jest coś, co odziedziczyliśmy wszyscy w naszych rodzinach. Dlatego samorządowcy z powiatu bielskiego już po raz ósmy, pielgrzymują tutaj, do Ciebie, Maryjo, po to, abyś ich umocniła, abyś okryła ich płaszczem swojej opieki, abyś im dała moc i siłę, by służyli narodowi polskiemu.

Alina Macher, źródło: Starostwo Powiatowe w Bielsku-Białej

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.