czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 4 grudnia 2018
  • wyświetleń: 6225

W kopalni PG Silesia rozstrzygnięto doroczny konkurs o bezpieczeństwie

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "kopalnia Silesia" podaj

30 listopada w PG Silesia odbył się finał corocznego konkursu "Pracuję bezpiecznie". Do wielkiego finału zakwalifikowało się dziesięciu pracowników z największą liczbą punktów zdobytych w półfinale. Ostatecznie na podium znaleźli się: Łukasz Kamiński - pierwsze miejsce, Mariusz Chabirski - drugie miejsce oraz Wiktor Ostolski - miejsce trzecie. Głównym celem konkursu jest promowanie zasad bezpieczeństwa i higieny pracy oraz poszerzanie wiedzy z zakresu BHP pracowników PG Silesia.

Reklama

PG Silesia
W kopalni PG Silesia rozstrzygnięto doroczny konkurs o bezpieczeństwie. · fot. PG Silesia


W wielkim finale, organizowanym na salce konferencyjnej PG Silesia, zawodnicy standardowo musieli zmierzyć się z pytaniami wielokrotnego wyboru. Po serii pytań bezkonkurencyjny okazał się Łukasz Kamiński z Oddziału ED. Pracujący na co dzień w Oddziale GRP2 Mariusz Chabirski uplasował się na drugim miejscu, a na trzecim Wiktor Ostolski z Oddziału GRP3. Nagrody uczestnikom wręczyli kierownik Ruchu Zakładu Górniczego w PG Silesia, Zbyšek Folwarczny, a także jego zastępca, Piotr Kotzian. Za zajęcie pierwszego miejsca przewidziano nagrodę w wysokości 5 000 PLN, drugiego - 4 000 PLN i trzeciego 3 000 PLN. Dodatkowo wszyscy uczestnicy otrzymali z rąk KRZG pamiątkowe dyplomy, a finaliści z miejsc 4-10 otrzymają po 1 000 PLN.

- Jestem bardzo zadowolony z faktu, że organizowany przez nas konkurs cieszy się tak dużą popularnością. Jest on szansą nie tylko na zaprezentowanie swojej wiedzy z zakresu bezpieczeństwa pracy - staje się on także doskonałą okazją do tego, by podkreślić i przypomnieć naszym pracownikom, jak ważne jest przestrzeganie zasad BHP na stanowisku pracy. Niezmiennie naszym celem jest podnoszenie standardów bezpieczeństwa pracy w kopalni, a na to, bez wątpienia, ogromny wpływ ma sama załoga. Zatem podnoszenie świadomości pracowników, a także angażowanie ich w tego typu inicjatywy wydają się być kluczem do wzmocnienia ich poczucia odpowiedzialności za siebie i swoich współpracowników - podsumował Jan Marinov, prezes zarządu PG Silesia.

aka / czecho.pl

źródło: PG Silesia

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

kopalnia Silesia

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "kopalnia Silesia" podaj