Wiadomości

  • 17 listopada 2020
  • wyświetleń: 3798

Sprawę w Urzędzie Skarbowym możesz załatwić przez internet

Naczelnik Urzędu Skarbowego w Czechowicach-Dziedzicach zwrócił się z apelem do mieszkańców z terenów podległych instytucji o załatwianie spraw poprzez internet i ograniczenie wizyt w budynku znajdującym się przy ulicy Nad Białką 1A do najbardziej koniecznych wizyt, które należy umówić wcześniej.

urząd skarbowy
Sprawę w Urzędzie Skarbowym możesz załatwić przez internet · fot. google.com


- Obecna sytuacja epidemiczna wymaga od Krajowej Administracji Skarbowej, aby zapewnić klientom i pracownikom jak największy komfort załatwiania spraw urzędowych przy zachowaniu maksymalnego bezpieczeństwa. Apeluję, by jak najwięcej spraw załatwiać online, zwłaszcza że możliwości w tym zakresie są naprawdę szerokie. Jeśli jednak jest konieczna wizyta w urzędzie, umawiajmy się na nią z wyprzedzeniem przez internet lub telefonicznie. Dzięki temu skutecznie zadbamy o bezpieczeństwo swoje i innych - mówi szef Krajowej Administracji Skarbowej Magdalena Rzeczkowska.

Na stronie http://www.podatki.gov.pl/usługi-online (link otwiera nowe okno w innym serwisie) przedsiębiorcy i wszyscy podatnicy w jednym miejscu znajdą m.in. linki do elektronicznych zeznań podatkowych, zaświadczeń, jednolitego pliku kontrolnego (JPK), wniosków o ustanowienie i odwołanie pełnomocnika czy karty podatkowej. Pamiętaj: jeśli nie znajdziesz interesującej cię sprawy, możesz napisać pismo ogólne do urzędu przez ePUAP i podpisać je profilem zaufanym lub kwalifikowanym podpisem elektronicznym.

Jak informuje czechowicki Urząd Skarbowy, w wyjątkowych sytuacjach, w których mieszkańcy nie mogą załatwić sprawy przez e-usługi, możliwa jest wizyta w US - pod warunkiem jej wcześniejszego umówienia przez internet lub telefon. Można to zrobić przez stronę internetową http://www.wizyta.podatki.gov.pl lub pod numerami telefonów 516231864, 32 6058251 oraz 32 6058219.

mp / czecho.pl

źródło: Urząd Skarbowy w Czechowicach-Dziedzicach

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Urząd Skarbowy w Czechowicach-Dziedzicach" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Urząd Skarbowy w Czechowicach-Dziedzicach

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Urząd Skarbowy w Czechowicach-Dziedzicach" podaj