Wiadomości

  • 20 sierpnia 2022
  • 24 sierpnia 2022
  • wyświetleń: 1970

Bezpłatne porady prawne w biurze poselsko-senatorskim

Za nami:

Mieszkańcy miasta i gminy Czechowice-Dziedzice znów będą mogli skorzystać z bezpłatnych porad prawnych w biurze poselsko-senatorskim Mirosławy Nykiel oraz Agnieszki Gorgoń-Komor. Akcja zostanie przeprowadzona w środę, 24 sierpnia.

porady prawne
Bezpłatne porady prawne w biurze poselsko-senatorskim · fot. Pixabay


- Cykl nieodpłatnych porad prawnych zapoczątkowany wraz z otwarciem biura poselsko-senatorskiego Mirosławy Nykiel Posłanki na Sejm RP oraz Agnieszki Gorgoń-Komor Senator RP, cieszy się od początku dużym zainteresowaniem wśród mieszkańców Czechowic-Dziedzic i okolic. Informujemy zatem o kolejnych nieodpłatnych poradach prawnych już w środę, 24 sierpnia - podała Beata Anna Łukowicz z czechowickiego biura siedziby Platformy Obywatelskiej RP w powiecie bielskim.

Prawnik Maciej Sobkowski ponownie będzie do dyspozycji czechowiczan w godzinach od 17.00 do 18.30. Porady prawne będą udzielane w budynku przy placu Wolności 2A w Czechowicach-Dziedzicach. Biuro jest dostosowane do potrzeb osób z niepełnosprawnościami.

Wtedy również przed biurem na Placu Wolności odbędzie się kolejna zbiórka podpisów poparcia pod projektem ustawy o podwyższeniu renty socjalnej dla osób z niepełnosprawnościami. Na mieszkańców gminy będą czekać wolontariusze, którzy od czerwca są delegowani do tego działania w powiecie bielskim.

mp / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.