Wiadomości

  • 30 sierpnia 2023
  • wyświetleń: 4408

Zmiana na ważnym stanowisku w czechowickim Urzędzie Miejskim

Miasto Czechowice-Dziedzice ma nowego sekretarza. 31 lipca stanowisko objął Grzegorz Wąsik, o czym poinformował burmistrz Marian Błachut podczas sierpniowej sesji czechowickiej Rady Miejskiej.

Urząd Miejski, ratusz, Czechowice-Dziedzice
Urząd Miejski w Czechowicach-Dziedzicach · fot. Oskar Piecuch / czecho.pl


Grzegorz Wąsik na stanowisku sekretarza miasta zastąpił Marka Gazdę, który przeszedł na emeryturę. Jego pożegnanie nastąpiło podczas czerwcowej sesji Rady Miejskiej w Czechowicach-Dziedzicach.

Przed objęciem stanowiska sekretarza miasta Grzegorz Wąsik był naczelnikiem Wydziału Promocji Urzędu Miejskiego w Czechowicach-Dziedzicach. W tej roli w magistracie zastąpił go Łukasz Piątek, dotychczasowy zastępca naczelnika.

Sekretarz miasta, na podstawie udzielonych imiennie upoważnień, prowadzi zagadnienia w zakresie organizacji pracy urzędu, spraw z zakresu prawa pracy w stosunku do pracowników urzędu oraz wyborów powszechnych i referendów.

Ponadto sekretarz miasta sprawuje bezpośredni nadzór nad komórkami organizacyjnymi urzędu: Wydziału Organizacyjny i Kadr, Wydziału Spraw Obywatelskich, a także Wydziału Informatyki.

mp / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.