czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Rozrywka

  • 2 marca 2015
  • 13 marca 2015
  • wyświetleń: 2706

Pożegnanie zimy w Starej Kablowni

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Stara Kablownia" podaj

Za nami:

Jedną z wiosennych tradycji jest topienie Marzanny, która ma symbolizować odejście zimy i przywołanie ciepłych dni. CH Stara Kablownia chce uratować piękne rękodzieło i zachęca do udziału w konkursie "Pożegnanie zimy".

Reklama

Wystarczy dobry pomysł, zapał do tworzenia, kolorowa bibuła, skrawki materiałów od babci z szafy i trochę sznurka. Przyda się także patyk, do którego będzie można przyczepić kukłę. W zabawie mogą brać udział klasy ze szkół podstawowych i gimnazjalnych, grupy przedszkolne, a także dzieci i młodzież w wieku 3-16 lat. Uczestnicy będą nagradzani w dwóch kategoriach: grupowej i indywidualnej.

Jak wziąć udział w konkursie? Wystarczy wykonać wiosenną Marzannę i przynieść ją wraz z wypełnionym formularzem zgłoszeniowym do administracji CH Stara Kablownia w dniach 2-13.03.2015. Przed przystąpieniem do udziału należy zapoznać się z Regulaminem Konkursu, dostępnym na stronie www.starakablownia.pl. W drugim etapie zabawy odbędzie się głosowanie na najpiękniejszą pracę na profilu Starej Kablowni w serwisie Facebook.

- Czas i energia włożona w wykonanie wiosennej Marzanny każdemu się opłaci! - mówi Agnieszka Kubak Kierownik ds. Marketingu CH Stara Kablownia. - Prace konkursowe będzie można podziwiać w naszym centrum handlowym - dodaje.

Na najlepszych czekają cenne nagrody od partnerów konkursu, m.in. zaproszenia do czechowickiego Multikina, vouchery na kręgle w Klubie Chacharnia, vouchery od sklepu Spineczka, słodkości w Dolce Vita, a także upominki od Tesco. Uroczyste wręczenie dyplomów dla wszystkich uczestników i nagród dla najlepszych nastąpi 21.03.2015 w czasie szkolnej akcji edukacyjnej - "Wagary od sobotniego sprzątania... w Starej Kablowni". Już dziś warto zaznaczyć ten dzień w kalendarzu. Będzie świetna zabawa!

Stara Kablownia

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Stara Kablownia

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Stara Kablownia" podaj