Rozrywka

  • 16 maja 2015
  • 26 maja 2015
  • wyświetleń: 2864

Wybierz najpiękniejszy List dla Ziemi

Za nami:

Tegoroczny Światowy Dzień Ziemi w Czechowicach-Dziedzicach obchodzony był pod hasłem "Z energią zmieniaj źródła i nie bądź jednorazowy". Teraz czas na konkurs na najlepszy "List dla Ziemi".

W ramach obchodów Dnia Ziemi wolontariuszki z Gimnazjum Publicznego nr 3 w Czechowicach-Dziedzicach zachęcały do wzięcia udziału w akcji pisania "Listów dla Ziemi 2015", które mają doprowadzić do ograniczenia ilości zużytych opakowań. Spośród listów, które dostarczono do CH Stara Kablownia, zostały wybrane te najpiękniejsze i wysłane do Fundacji Arka.

Stara Kablownia


Wszystkie listy z czechowickich placówek oświatowych biorą udział w konkursie "Plan dobrych zmian w Listach dla Ziemi z gminy Czechowice-Dziedzice", organizowanym przez CH Stara Kablownia oraz Zespół Obsługi Placówek Oświatowych w Czechowicach-Dziedzicach. Głosować można w tradycyjny sposób, wrzucając karteczkę z numerem pracy do specjalnej urny ustawionej obok wystawy w centrum handlowym w dniach 9-27 maja. Najpiękniejszy list można także "polubić" na Facebooku Starej Kablowni, tym samym oddając głos w konkursie. Nagrodzone zostaną dwie prace - ta, która zdobędzie najwięcej "lajków" w serwisie Facebook oraz ta, która wygra głosowanie w centrum handlowym.

Warto wybrać się do CH Stara Kablownia, aby z bliska przyjrzeć się listom biorącym udział w konkursie. Autorzy włożyli w nie sporo pracy. Listy zachwycają kolorami, pomysłowością i argumentami. Wystawę można zobaczyć do końca maja. Ogłoszenie wyników konkursu nastąpi 31 maja.

Stara Kablownia


Stara Kablownia zachęca także do udziału w akcjach proekologicznych. - Wspieramy działania akcji "Ciuch w ruch" w naszym centrum handlowym - mówi Agnieszka Kubak, kierownik ds. marketingu CH Stara Kablownia - Cieszymy się, że nasi klienci chętnie zapełniają specjalne kontenery niepotrzebnymi ubrania, które pomogą w działaniach Fundacji Cukierkowo - dodaje. W ramach akcji "Wiewiórka" można za oddanie ubrań, metali, butelek, zabawek czy elektroniki otrzymać pieniądze! Wszystko dla dobra ziemi!
Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Stara Kablownia" podaj

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Stara Kablownia

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Stara Kablownia" podaj