czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Rozrywka

  • 26 maja 2015
  • 31 maja 2015
  • wyświetleń: 3485

Dzień Dziecka z Reksiem w SK

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Stara Kablownia" podaj

Za nami:

Wystrzałowe gry i zabawy dla najmłodszych, eurobungee, wata cukrowa, kącik kinowy dla małych i dużych, a przede wszystkim spotkanie z Reksiem. Dzień Dziecka w CH Stara Kablownia będzie niezapomnianym przeżyciem.

Centrum Handlowe Stara Kablownia przygotowało moc atrakcji dla swoich najmłodszych gości z okazji ich święta. Wyjątkowo Dzień Dziecka będzie obchodzony w niedzielę, 31 maja. W tym roku do czechowickiego centrum handlowego zawita uroczy bohater kreskówek - Reksio. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 11.00, zabawa potrwa do godziny 19.00.

Reksio nie przyjedzie sam. W Starej Kablowni pojawi się z gromadką przyjaciół, którzy pomalują dzieciom buzie, przygotują kącik plastyczny, a także przeprowadzą szereg konkursów z nagrodami. Młodzi mieszkańcy regionu będą mogli zagrać w ogromne gry planszowe, pobawić się modelami samochodów na torze wyścigowym Carrera, a na pamiątkę spotkania zrobić sobie zdjęcie z Reksiem.

W kąciku filmowym już od 12.00 będzie można poznać przygody wesołego psiaka. Kolejne atrakcje przygotowano dla dzieci na parkingu przed centrum, m.in. stanowiska eurobungee, kolejkę dla maluchów i dmuchańce do skakania. Każdy kto w tym dniu zrobi zakupy w CH Stara Kablownia na dowolną kwotę i okaże ważny paragon, otrzyma słodką watę cukrową.

- W tym roku odwiedzi nas bohater wieczorynek kilku polskich pokoleń - mówi Agnieszka Kubak, kierownik ds. marketingu CH Stara Kablownia - Chcemy w ten sposób pokazać, że każdy z nas może być odrobinę dzieckiem. Do kącika filmowego zapraszamy całe rodziny. Przygody Reksia z pewnością rozbawią nie tylko naszych najmłodszych gości - dodaje.

Kącik filmowy z bajkami Reksia oraz tor wyścigowy będą na poziomie -1. Na poziomie 0, prócz animacji, konkursów oraz wielkoformatowej gry planszowej z Reksiem, warto zajrzeć na stoisko sklepu SKRZAT, na którym będzie można zakupić zabawki w promocyjnych cenach. Prezenty dla najmłodszych będą także dostępne na stoisku z drewnianymi i edukacyjnymi zabawkami przy wejściu od strony Tesco. Szeroką ofertę dla dzieci przygotowała księgarnia Matras. Książki, maskotki, gry planszowe albo puzzle ucieszą każdego małego poszukiwacza przygód.

31 maja i 1 czerwca będą obowiązywać specjalne rabaty na artykuły dziecięce.

Warto spędzić Dzień Dziecka całą rodziną już 31 maja w Starej Kablowni.

Stara Kablownia

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Stara Kablownia

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Stara Kablownia" podaj