czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

REKLAMA

Rozrywka

  • 30 grudnia 2015
  • 3 stycznia 2016
  • wyświetleń: 1040

Finał "Niedzielnych Bajeczek"

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Sarni Stok" podaj

Za nami:

W najbliższą niedzielę odbędzie się ostatni spektakl jesiennej edycji cyklu Niedzielnych Bajeczek oraz finał konkursu, w którym można wygrać wycieczkę dla całej rodziny o wartości 2500 zł.

"Niedzielne bajeczki" w Sarnim Stoku
"Niedzielne bajeczki" w Sarnim Stoku. · fot. Sarni Stok


Ostatni z cyklu spektakl pod tytułem "Atlantyda" odbędzie się 3 stycznia o godzinie 16.00. Na widzów czeka opowieść o zaginionym, wyjątkowym świecie Atlantydy - tajemniczej, zaginionej krainie i skarbach jakich świat nie widział. Po spektaklu zapraszamy na warsztaty - zdobienie karnawałowych masek.

„Niedzielne bajeczki” to cykl bezpłatnych przedstawień teatralnych i powiązanych tematycznie animacji ruchowo - warsztatowych dla dzieci, które odbywać się będą co dwa tygodnie w niedzielę. Podczas 11 spotkań zaplanowanych na miesiące sierpień 2015 r. - styczeń 2016 r., dzieci będą mogły zapoznać się z wartościowymi opowieściami o ludziach, sytuacjach codziennych i najważniejszych kwestiach, takich jak przyjaźń, rodzina, czy dbanie o dobro innych. Wśród spektakli znajdą się autorskie przedstawienia oraz doskonale znane, klasyczne bajki. Odtwórcami ról są prawdziwi aktorzy.

„Niedzielne bajeczki” To także czas, który rodzice mogą spędzić tylko z dzieckiem. Czas dla rodziny na wzmacnianie więzi z dzieckiem, na wspólne przeżywanie emocji i zdobywanie nowych doświadczeń.
Przypominamy również, że już w najbliższą niedzielę odbędzie się finał konkursu, w którym nagrodą główną jest wyjazd dla całej rodziny o wartości 2500zł! Jeśli uczestnikom przedstawień udało się zebrać 6 pieczątek na karcie konkursowej i odpowiedzieć na proste pytanie konkursowe oraz do dnia 24 grudnia wrzucić kupon do urny wystawionej w Info Punkcie, mają szansę na wygraną w postaci rodzinnej wycieczki. Spośród wszystkich zgłoszeń konkursowych Jury wybierze najciekawsze hasło konkursowe, a nazwisko zwycięskiej rodziny ogłosi w niedzielę, 3 stycznia po spektaklu teatralnym.

Więcej informacji w Regulaminie konkursu dostępnym na stronie internetowej CH Sarni Stok oraz w siedzibie Organizatora.

BM / czecho.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Sarni Stok

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Sarni Stok" podaj

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.