czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Wiadomości

  • 30 sierpnia 2013
  • wyświetleń: 20219

JYSK w Starej Kablowni otwarty

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Stara Kablownia" podaj

W czwartek otwarty został sklep JYSK na terenie nowo powstającego centrum handlowego Stara Kablownia w Czechowicach-Dziedzicach.

Reklama

Już na kilkadziesiąt minut przed otwarciem sklepu, przed wejściem ustawiła się kolejka, zapewne z uwagi na zapowiadane atrakcje i promocje. Uroczyste przecięcie wstęgi miało miejsce punktualnie o 8.00 rano, dokonał go przedstawiciel kierownictwa oraz ochotnik wybrany spośród zgromadzonych klientów.Na pierwszych 100 kupujących w kasie sklepu czekały specjalne rabaty. Dodatkowo co godzinę odbywało się losowanie bonów na zakupy w sklepie. Organizatorzy przygotowali również skromny poczęstunek a dla najmłodszych klientów stworzona została specjalny kącik zabaw.

JYSK w Starej Kablowni otwarty


Cały obiekt Starej Kablowni zostanie oddany do użytku w październiku. Na trzech poziomach znajdzie się między innymi kilkadziesiąt sklepów znanych marek, kino, hipermarket, dyskoteka, fitness klub, centrum rozrywki oraz siedziba Browaru Dziedzice.

Stara Kablownia to jedynie pierwsza z kilku inwestycji planowanych na tym obszarze. Jak wynika z miejskich planów zagospodarowania terenu, wkrótce obok Starej Kablowni ma powstać nowa siedziba Urzędu Miasta oraz Biblioteki Miejskiej.

adv / czecho.pl

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Stara Kablownia

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Stara Kablownia" podaj