czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama - billboard wiadomości

Wiadomości

  • 15 lutego 2019
  • wyświetleń: 7012

Licytacja zajętego przez Urząd Skarbowy samochodu osobowego

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Urząd Skarbowy w Czechowicach-Dziedzicach" podaj

Naczelnik Urzędu Skarbowego w Czechowicach-Dziedzicach podaje do publicznej wiadomości, że w dniu 20 lutego 2019 r. o godzinie 10:00 w Urzędzie Skarbowym w Czechowicach-Dziedzicach (ul. Nad Białką 1a, pok. 208) odbędzie się pierwsza licytacja samochodu osobowego.

Przedmiotem licytacji jest samochód Skoda Octavia II1,9 TDI, r. prod. 2009 (ciężarowy na bazie osobowego). Wartość szacunkowa: 16 100 zł. Cena wywołania 12 075 zł.

Jeżeli ruchomość nie zostanie sprzedana w pierwszej licytacji przeznaczona zostanie do sprzedaży licytacyjnej w drugim terminie.

Druga licytacja odbędzie się w dniu 20 lutego 2019 r. o godzinie 12:00 w Urzędzie Skarbowym w Czechowicach-Dziedzicach, ul. Nad Białką 1a, pok. 208. Cena wywołania w drugiej licytacji wynosi ½ wartości szacunkowej t.j. 8 050 zł

Ruchomość będzie można oglądać w dniu licytacji w godzinach od 8:30 do 10:00 na parkingu Urzędu Skarbowego w Czechowicach-Dziedzicach, ul. Nad Białką 1a.

Jeżeli wartość szacunkowa przedmiotu przekracza kwotę 4 500,00 zł, warunkiem udziału
w licytacji jest wniesienie do organu egzekucyjnego wadium w wysokości 1/10 kwoty oszacowania w gotówce, którą należy wpłacić poborcy skarbowemu do godz. 9:30 w dniu licytacji (pok. 306).
Wadium zostanie zaliczone nabywcy na poczet ceny, a pozostałym uczestnikom zwrócone.
Nabywca zobowiązany jest natychmiast po udzieleniu mu przybicia uiścić w gotówce przynajmniej cenę wywołania. Jeżeli ceny tej nie uiści traci prawo wynikłe z przybicia i nie może dalej uczestniczyć w licytacji. Pozostałą do zapłaty część wylicytowanej kwoty należy wpłacić organowi egzekucyjnemu najpóźniej do godz. 12:00 dnia następnego.

Zgodnie z art. 107 §1 ustawy z dnia 17 czerwca 1966 r. o postępowaniu egzekucyjnym w administracji (Dz. U. z 2018 r., poz. 1314 ze zm.) nabywca nie może domagać się unieważnienia licytacji i nabycia ruchomości ani też obniżenia ceny jej nabycia z powodu jej wad, mylnego oszacowania lub innej przyczyny

Dodatkowe informacje można uzyskać pod nr telefonu: 515 223 229

Naczelnik Urzędu Skarbowego zastrzega sobie prawo odstąpienia od sprzedaży bez podania przyczyny.

ab / czecho.pl, źródło: Urząd Skarbowy w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Urząd Skarbowy w Czechowicach-Dziedzicach

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Urząd Skarbowy w Czechowicach-Dziedzicach" podaj