czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 15 lutego 2019
  • wyświetleń: 7338

Licytacja zajętego przez Urząd Skarbowy samochodu osobowego

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Urząd Skarbowy w Czechowicach-Dziedzicach" podaj

Naczelnik Urzędu Skarbowego w Czechowicach-Dziedzicach podaje do publicznej wiadomości, że w dniu 20 lutego 2019 r. o godzinie 10:00 w Urzędzie Skarbowym w Czechowicach-Dziedzicach (ul. Nad Białką 1a, pok. 208) odbędzie się pierwsza licytacja samochodu osobowego.

Reklama

Przedmiotem licytacji jest samochód Skoda Octavia II1,9 TDI, r. prod. 2009 (ciężarowy na bazie osobowego). Wartość szacunkowa: 16 100 zł. Cena wywołania 12 075 zł.

Jeżeli ruchomość nie zostanie sprzedana w pierwszej licytacji przeznaczona zostanie do sprzedaży licytacyjnej w drugim terminie.

Druga licytacja odbędzie się w dniu 20 lutego 2019 r. o godzinie 12:00 w Urzędzie Skarbowym w Czechowicach-Dziedzicach, ul. Nad Białką 1a, pok. 208. Cena wywołania w drugiej licytacji wynosi ½ wartości szacunkowej t.j. 8 050 zł

Ruchomość będzie można oglądać w dniu licytacji w godzinach od 8:30 do 10:00 na parkingu Urzędu Skarbowego w Czechowicach-Dziedzicach, ul. Nad Białką 1a.

Jeżeli wartość szacunkowa przedmiotu przekracza kwotę 4 500,00 zł, warunkiem udziału
w licytacji jest wniesienie do organu egzekucyjnego wadium w wysokości 1/10 kwoty oszacowania w gotówce, którą należy wpłacić poborcy skarbowemu do godz. 9:30 w dniu licytacji (pok. 306).
Wadium zostanie zaliczone nabywcy na poczet ceny, a pozostałym uczestnikom zwrócone.
Nabywca zobowiązany jest natychmiast po udzieleniu mu przybicia uiścić w gotówce przynajmniej cenę wywołania. Jeżeli ceny tej nie uiści traci prawo wynikłe z przybicia i nie może dalej uczestniczyć w licytacji. Pozostałą do zapłaty część wylicytowanej kwoty należy wpłacić organowi egzekucyjnemu najpóźniej do godz. 12:00 dnia następnego.

Zgodnie z art. 107 §1 ustawy z dnia 17 czerwca 1966 r. o postępowaniu egzekucyjnym w administracji (Dz. U. z 2018 r., poz. 1314 ze zm.) nabywca nie może domagać się unieważnienia licytacji i nabycia ruchomości ani też obniżenia ceny jej nabycia z powodu jej wad, mylnego oszacowania lub innej przyczyny

Dodatkowe informacje można uzyskać pod nr telefonu: 515 223 229

Naczelnik Urzędu Skarbowego zastrzega sobie prawo odstąpienia od sprzedaży bez podania przyczyny.

ab / czecho.pl
źródło: Urząd Skarbowy w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Urząd Skarbowy w Czechowicach-Dziedzicach

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Urząd Skarbowy w Czechowicach-Dziedzicach" podaj