Wiadomości

  • 21 maja 2024
  • 24 maja 2024
  • wyświetleń: 5964

Oszuści podszywają się pod Urząd Miejski. Próbują organizować spotkania z mieszkańcami

Do Urzędu Miejskiego w Czechowicach-Dziedzicach docierają informacje o firmach, które organizują - bądź próbują organizować - spotkania informacyjne dotyczące projektu grantowego OZE.

Urząd Miejski w Czechowicach-Dziedzicach
Oszuści podszywają się pod Urząd Miejski. Próbują organizować spotkania z mieszkańcami · fot. UM Czechowice-Dziedzice


Urząd Miejski w Czechowicach-Dziedzicach poinformował, że jego pracownicy odbierają sygnały o organizacji spotkań, a także prowadzeniu kampanii promocyjnej odnośnie projektu grantowego. Działania mają dotyczyć projektu OZE, który będzie realizowany w niedalekiej przyszłości.

- Spotkania organizują osoby nieuprawnione. Przestrzegamy przed udzielaniem im informacji w zakresie danych osobowych lub podpisywaniem umów - apeluje magistrat.

UM podkreśla, że "jedynym wiarygodnym źródłem informacji o programach i projektach grantowych realizowanych w Gminie Czechowice-Dziedzice jest strona internetowa http://www.czechowice-dziedzice.pl".

Projekt "Od węgla do słońca - odnawialne źródła energii dla mieszkańców gmin Czechowice-Dziedzice i Hażlach" realizowany będzie w niedalekiej przyszłości. O szczegółach, w tym terminach naboru, poinformujemy mieszkańców po podpisaniu umowy o dofinansowanie, co planowane jest na koniec II kwartału tego roku.

kr, mp / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.