Wiadomości

  • 2 kwietnia 2023
  • wyświetleń: 4303

To tylko prima aprilis, choć chcielibyśmy, by było inaczej...

Tradycyjnie w pierwszy dzień kwietnia na portalu czecho.pl można było znaleźć wiadomość, którą należało potraktować z przymrużeniem oka.

Park Miejski "Lasek" - 23.09.2022
Park Miejski "Lasek" - 23.09.2022 · fot. UM Czechowie-Dziedzice


Żartem był artykuł, że w Parku Miejskim "Lasek" pojawi się niecodzienna atrakcja - diabelski młyn. Konstrukcja miała powstać tuż obok ulicy Słowackiego i nosić nazwę "Oko z zapałem", w nawiązaniu do hasła miasta.

Faktem jest natomiast, że w ostatnich dniach Gmina Czechowice-Dziedzice ogłosiła przetarg na przebudowę Parku Miejskiego "Lasek". Jako główne elementy przebudowy parku zaplanowano budowę całorocznej tężni solankowej, siłowni napowietrznej dla dorosłych i starszych użytkowników parku, budowę nowego placu zabaw, a także przebudowę istniejącego skateparku zlokalizowanego w południowej części parku. O szczegółach inwestycji piszemy w artykule Rusza długo oczekiwana inwestycja! Wyremontują Park Miejski "Lasek".

Mamy nadzieję, że nasz żart wywołał uśmiech na Waszych twarzach :) Przy okazji zapraszamy również do przypomnienia sobie żartów na Prima Aprilis z poprzednich lat.

Prima aprilis

BM / czecho.pl

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.